fbpx

Jezdecký výcvik/ Pony školka

Nabízíme Vám možnost jezdecké výuky dětí i dospělých na našich čtyřnohých parťácích. Nebojíme se žádného věku jezdce, každou lekci či jen svezení přizpůsobíme individuálně každému. 

Nabízíme:

  •  jednorázové lekce i zvýhodněné permanentky (od 4 let výš)
  • pro nejmenší děti vodění na hodném poníkovi (možno též využít zvýhodněné permanentky) – ideální pro děti od 2 do 3 let
  • lekce klasického anglického ježdění i alternativní bezudidlové ježdění
  • lekce komunikace a práce ze země pro děti a dospělé od 10 let ( úžasná věc pro ty, kteří chtějí poznat kouzlo opravdového partnerství mezi člověkem a koněm, pochopit základní principy fungování koňské mysli a nabyté poznatky použít prakticky v sedle)

Naším cílem je:

  • naučit děti i dospělé bezpečné manipulaci s koněm i kolem něj
  • vytvořit vztah mezi jezdcem a koněm
  • vést výcvik tak, aby byl vyvážený, aby vás či vaše děti posouval v jezdeckých dovednostech a zároveň abychom si užili spoustu legrace

Jak tedy začít?

Pro první kontakt využijte náš email nebo telefon uvedený v sekci kontakty. Najdeme společně termín, kdy byste mohli dorazit na první zkušební jízdu.  Poté většinou hledáme stálé místo v našem rozvrhu (den a čas zůstává neměnný po celý školní rok září – červen). Samotné lekce trvají většinou 60 minut, součástí je i krátká příprava koníka před i po jízdě (v max. rozsahu 15 minut). U menších dětí do 5 let doporučujeme kratší, tedy půlhodinové lekce (příprava koníka na jízdu max 10 minut).  

Počasí nám nepřeje?

Disponujeme menší krytou jízdárnou, takže nám nic nebrání vychutnat si jízdy za každého počasí.

 

Nemůžete se dostavit na objednanou lekci?

Pokud se nemůžete na objednanou lekci dostavit, vždy je nutné se co nejdříve omluvit pomocí sms, abychom měli možnost lekci nabídnout jako náhradu jinému klientovi.  Pokud se bez omluvy nedostavíte na jednorázovou lekci, budeme po vás chtít v případě vašeho dalšího objednání platbu předem na účet –  včetně storno poplatku za neomluvenou lekci (storno činí 60% z ceny lekce, na kterou jste se nedostavili bez omluvy).

U permamentek je vždy nutné, omluvit se 24h před lekcí. V rámci permanentky pak máte možnost náhrady 3 řádně omluvených lekcí. Pokud se na lekci bez omluvy nedostavíte, nebo se omluvíte v kratším časovém úseku než 24 hodin, pak danou lekci hradíte v plném rozsahu, jako by proběhla.  

Prázdniny

Během prázdnin můžete využít našich příměstských táborů, soustředění atd. Termíny naleznete v záložce příměstské tábory.

 Individuální lekce se po dobu prázdnin  konají v omezeném rozsahu:
 ve všední dny objednání na tel.čísle 727 832 266
 v neděli objednání na tel. čísle 776395932
 

Těší se na vás celý kolektiv pony školky Wild!

Ceny jednotlivých lekcí naleznete v sekci ceník